Hälsa

Čiužinys Hälsa Norrbottens (spyruoklinis, 28cm)

984,00 €
Su mokesčiais Pristatymas iki 5 darbo dienų
Matmenys
Kiekis
  Yra sandėlyje

 Tai švedų gamintojas, kurie gamina rankų darbo čiužinius iš natūralių medžiagų

Rankų darbo čiužinys su išraiškinga forma. „Norrbottens“ čiužiniai sukurti ir pagaminti profesionalių meistrų, yra skirti jums, kad patirtumėte aukščiausią komforto lygį.

„Hälsa Norrbottens“ siūlo prabangaus miego malonumą su audinio „Belgiško lino“ technologija. Be to, šis čiužinys suteikia nepaprastą palaikymo ir stangrumo jausmą dėl šiuolaikiškos „ProPocket®“ spyruoklių technologijos sistemos.

Rankų darbas. Hälsa supina praeities rankdarbius su ateities technologijomis. Kiekvienas čiužinys sukurtas pagal novatoriškas technologijas ir yra suformuotas įgudusių meistrų rankomis.

Čiužinio sluoksnių sudėtis:

Čiužinio aukštis 28cm

Belgiškas linas. Specialiai atrinkti bei specialia technologija austi, ploniausi ir ilgiausi linų pluoštai, audiniui suteikia ypatingą minkštumą. Dėl savo stiprios struktūros, natūralumo bei prabangios išvaizdos, Belgiško lino medžiaga jau daug metų yra gerai žinoma ir labai pamėgta. Ji jūsų miegamojo kambariui suteiks elegancijos bei gaivumo. Dėl savo drėgmės sugėrimo savybių, jūsų odai suteikia natūralų gaivos pojūtį, o dėl gebėjimo greitai išdžiūti, suteiks jūsų kūnui gaivos pojūtį. Ši medžiaga yra rekomenduojama ypatingai jautriems bei alergiškiems žmonėms, ir labiausiai pamėgta tų, kurie ypač vertina natūralumą.

Natūrali medvilnė. Yra atrenkami tik ilgiausi ir stipriausi medvilnės pluoštai todėl oras gali lengvai cirkuliuoti ir tai lemia mažesnį prakaitavimą nakties metu. Medvilnė reguliuoja kūno temperatūrą ir suteikia malonų pojūtį.

ProPocket Spyruoklių sistema. Kiekviena spyruoklė yra atskirai supakuota ir veikia nepriklausomai nuo kitų ir prisitaiko individualiai prie kiekvieno kūno, suteikdamos visišką atramą stuburui. ProPocket spyruoklės savo lankstumu suteikia išskirtinį komfortą. Su savo unikalia atsparumo savybe, spyruoklės tolygiai paskirsto kūno svorį lovoje, sukurdamos unikalų spyruoklių efektą. Dėl didelio spyruoklių kiekio čiužinyje, spyruoklių kiekis tenkantis kūnui yra taip pat didelis. Tenkant didesniam atramos taškų kiekiui, jūsų stuburui suteikiama sveikesnė ir komfortabilesnė miego kokybė.

Judesių partneriui neperdavimo technologija. Nejausite kuomet šalia gulintis asmuo vartosi.

ČIUŽINIAI YRA VARTOMI

Vartymo instrukcija:

  • Čiužinys yra vienpusis
  • Po savaitės naudojimo, apsukite čiužinį kaip parodyta paveikslėlyje A. Tai kartokite kas savaitę, pirmąsias tris naudojimo savaites.
  • Po pirmojo naudojimo mėnesio, tokį čiužinio apsukimą kartokite kas tris mėnesius.

 

Kita informacija