Tempur

Čiužinys Sensation Elite (25cm)

2 795,00 €
Su mokesčiais Pristatymas iki 5 darbo dienų
Matmenys
Kiekis
  Yra sandėlyje

Viršutinis TEMPUR® komforto medžiagos sluoksnis švelniai prisitaiko prie kūno formų ir sumažina spaudimo taškus. Žemiau esantys atraminis sluoksnis bei Dinaminė atramos technologija užtikrina patogų judesių laisvumą, sustiprindami viso kūno atramą. Čiužinys turi QuickRefresh™ (greitai nusegamą) užvalkalą.

Lengva nuimti- lengva išskalbti
Elite čiužiniai turi QuickRefresh™ (greitai nusegamą) užvalkalą. Tai reiškia, kad čiužinio užvalkalas sudarytas iš kelių dalių ir labai greitai ir paprastai galima nusegti tik viršutinę užvalkalo dalį. Poreikiui esant nusisega ir apatinė užvalkalo dalis.

CoolTouchTM technologija. Tai naujoji ir patobulinta technologija kuri sugeria perteklinę šilumą ir ją pašalina iš čiužinio, o užvalkalą išlaiko gaivų. Gaivumo pojūtį suteikiantis čiužinio užvalkalas, padeda sureguliuoti jūsų kūno temperatūrą, jei naktį prakaituojate ar jums miegoti būna per karšta.

Čiužinio sluoksnių sudėtis:

TEMPUR® komforto medžiaga 3 cm

Originali TEMPUR® medžiaga, pagaminta pagal NASA mokslininkų sukurtą technologiją, idealiai prisitaikanti prie kūno kontūrų, sumažinanti spaudimo taškus ir absorbuojanti partnerio judesius.

TEMPUR® atraminė medžiaga 4 cm

Prisitaikydama prie kūno formų ir svorio, suteikia kūnui tvirtą atramą, tolygiai atremiančią viso kūno spaudimą.

TEMPUR® dinaminė atramos technologija 4 cm

Veikia kartu su viršutiniu TEMPUR® komforto sluoksniu, kad tvirčiau prilaikytų kūną ir suteiktų galimybę jam laisvai judėti.

DuraBaseTechnologija 14 cm

Tvirtas atraminis pagrindas, kuris veikdamas kartu su viršutiniais čiužinio sluoksniais, pasižyminčiais išskirtinėmis TEMPUR medžiagos technologinėmis savybėmis, suteikia čiužiniui papildomą komfortą ir stipresnę atramą, tuo pačiu prailgindamas čiužinio tarnavimo laiką.

Kita informacija