Ergomotion

Išmanioji reguliuojama lova Ergo Expanding

1 611,00 €
Su mokesčiais Pristatymas iki 5 darbo dienų


Matmenys
Galvūgalis
Kiekis
  Yra sandėlyje

“Ergo Expanding” – Klasika tapusi Ergomotion lova, kurioje yra visos reikalingiausios funkcijos, kurių norisi turint funkcionalų baldą. Lovoje esanti vibromasažo funkcija gali būti naudojama pasirenkant intensyvumo lygį bei nustatant vibromasažo veikimo laiką. Taip pat lovoje yra nustatytos pozicijos, kurių dėka vieno mygtuko paspaudimu pakeisite lovos pozicijas.

Visos reikalingos funkcijos

Mūsų Ergo Expanding reguliuojamas lovos pagrindas turi visas reikalingas funkcijas, kad Jūsų miegamasis pereitų į kitą lygį.

Šis nepaprastas lovos pagrindas tikra to žodžio prasme paverčia miegamąjį į šeimos kambarį, kurį klientas pagal savo poreikius gali transformuoti vos vienu mygtuko paspaudimu.

Todėl tai tampa tobula vieta skaitymui, TV žiūrėjimui, darbui, žaidimams bei naršymui po planšetę ar telefoną.

Vieno mygtuko paspaudimo pozicijos

Zero G

Horizontali padėtis

Relax padėtis

TV padėtis

Ergo Expanding reguliuojamos lovos funkcijos

3 lygių masažas

Galvos ir kojų padėties reguliavimas

Belaidis valdymas

Nuotolinio valdymo pultelis


Priedai

Ergo Expanding išsami gaminio brošiūra

Instrukcija

Išsamios funkcijos

Galvos ir kojų padėties reguliavimas

Galvos ar kojų pakėlimas kartu ar atskirai suteikia vartotojui galimybę eksperimentuoti su begale pozicijų iki kol randama ideali miegui padėtis.

Horizontali užprogramuota padėtis

Tik vienu valdymo pultelio mygtuko paspaudimu, lova grįžta į plokštumos padėtį.

Sienos apsauga

Patentuota technologija leidžia naudotojams išlikti patogiu atstumu nuo savo naktinio staliuko esant pakeltoje pozicijoje.

2 perprogramuojamos pozicijos

Dvi į atmintį įrašytos pozicijos, kurios gali būti perprogramuotos.

Zero Clearance padėtis

Vidiniai mechaniniai lovos komponentai išskirtinai sukurti taip, kad lovos pagrindas niekada neišeina iš savo ribų arba pasikelia virš rėmo.

Zero G užprogramuota pozicija

Tik vienu valdymo pultelio mygtuko paspaudimu kojos pakeliamos šiek tiek aukščiau širdies lygio, kad pagerėtų kraujotaka ir sumažėtų spaudimas apatinėje nugaros dalyje.

Vibromasažas

Masažas gali būti atliekamas tiek galvos, tiek kojų srityse.

Energijos taupymo sistema budėjimo režime

Ergomotion energijos taupymo sistema budėjimo režime pritaikyta ir “žaliesiems” vartotojams. Kai lova nenaudojama, suvartojama mažiau nei 1 W elektros energijos, todėl nebūtina rūpintis dėl didelio energijos kiekio suvartojimo.

Elektros maitinimo nutrūkimo apsauga

Tuo atveju, jei dingtų elektra, lova gali būti nuleista į plokštumos padėtį paspaudus mygtuką ant išjungimo dėžutės, esančios po lova.

Silent Drive motorai

Galvos ir kojų dalis reguliuojantys motorai suprojektuoti taip, kad veikimo metu nesutrikdytų ramaus miego ir skleistų labai nedidelį garsą.

Gravitacine trauka paremtas nuleidimas


Galvos ir kojų dalių motorai sukurti taip, kad veiktų tik gravitacijos principu, niekad netraukdami žemyn ir taip sumažindami spaudimo taškus.

Kita informacija