Tempur

Pagalvė Comfort Original SmartCool 70x50cm

154,00 €
Su mokesčiais Pristatymas iki 5 darbo dienų
Kietumas
Kiekis
  Yra sandėlyje

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Ši pagalvė padeda visiškai atsipalaiduoti, nes ji tiksliai prisitaiko prie galvos, kaklo ir pečių linijos, išlaikydama stangrų pagrindą visą naktį. Pagalvės pagrindinės savybės: spaudimą mažinantis komfortas ir tinkama atrama.

Mėgstantiems jausti tvirtesnį (kietesnį) pagrindą.

Pagalvės užvalkalo struktūra yra patentuota. Užvalkalas sudarytas iš vidutinio kietumo TEMPUR® medžiagos mini pagalvėlių, kurios suteikia papildomą atpalaiduojantį komfortą ir prisitaikančią atramą.

Nesvarbu, miegate ant nugaros, šono, ar ant pilvo, dėl patentuoto paminkštinto užvalkalo, pagalvę lengva formuoti tol, kol atrandate patogiausią poziciją. Miego metu jūs jausite išskirtinį komfortą ir puikią atramą.

SmartCool vėsinanti technologijaTM

  • Net 75% labiau jaučiamas vėsumo pojūtis

  • Vėsinantys siūlai įausti į pagalvės užvalkalą suteikia vėsumo jausmą ir padeda sugerti perteklinę šilumą taip suteikiant patogų nakties miegą

  • Vėsinanti medžiaga įausta į užvalkalą nenaudojant jokių chemikalų

Skalbiamas ir hypoalerginis užvalkalas

Šios pagalvės užvalkalas gali būti skalbiamas. Siekiant pašalinti visas dulkių erkutes galima skalbti 60°C temperatūroje, todėl visada galėsite mėgautis gaiviu ir švariu užvalkalu. Visų TEMPUR® pagalvių užvalkalai yra sertifikuoti pagal OEKO-TEX® CLASS 1 standartą, kuris užtikrina, kad gaminant nebuvo naudojami jokie aplinkai ar sveikatai pavojingi chemikalai ar medžiagos.

Minkštumai:

  • Soft (minkštas)

  • Medium (vidutiniškas)

Kita informacija