Tempur

Down Luxe pagalvė 70x50 cm

271,00 €
Su mokesčiais Pristatymas iki 5 darbo dienų

Tobulas komforto ir atramos duetas. Tai didžiausia komforto išraiška, sujungianti geriausią, ką turime iš gamtos- pūkus ir technologiją į vieną prabangią pagalvę.

Viduje esanti TEMPUR® medžiaga sumažina spaudimą, nes tiksliai prisitaiko prie galvos, kaklo ir pečių. TEMPUR® komfortą papildo aukščiausios kokybės pūkai, kurie atitinkančios aukščiausius etikos ir higienos standartus.

Kiekis
  Yra sandėlyje

Puikiai tinka visoms miegojimo pozicijoms ir suteikia tik išskirtinį komfortą kiekvieną naktį.

saa_png

Pagalvė yra išskirtinio dizaino: pagalvė - pagalvėje.

Pagalvės išorėje yra aukščiausios kokybės pūkai, o viduje TEMPUR® medžiagos granulės, kurios yra atskiroje mini pagalvėlėje.

wd_jpg

„TEMPUR® Down Luxe“ pagalvė atspindi moderniausią Danijos dizainą, meistriškai sujungiantį paprastumą ir funkcionalumą.

Elegantiškai austas medvilninis užvalkalas, kurį galima skalbti 60 ° temperatūroje. L tipo užvalkalo užtrauktukas, patogiam nuėmimui.

3 metų garantija.

Sertifikatai:

do_png

DOWNAFRESH® sertifikatai užtikrina, kad produktai atitinka švaros ir higienos reikalavimus pagal Europos standartą EN12935. Natūralus užpildas plaunamas ir termiškai apdorojamas, kad jame nebūtų dulkių erkučių ar kitų alergenų. „DOWNAFRESH®“ garantuoja audituotą užpildo sekimo sistemą ir garantuoja, kad ji atitinka visus taikomus gyvūnų gerovės ir etikos teisės aktus. www.downasan.com

oe_jpg

Atitinka Oeko-Tex 100 standartus. Tai standartas, kuris garantuoja, kad gaminys buvo ištirtas dėl kenksmingų medžiagų sudėtyje, visuomet naudojant tas pačias ribas ir tyrimo metodiką. Sertifikavimas apima tiek TEMPUR-FITTM antklodžių užvalkalus, tiek užpildo medžiagas.

no_jpg

„Nomite“ ženklas yra jūsų garantija, kad audinys yra taip tvirtai austas, kad namų dulkių erkutės negali prasiskverbti pro užvalkalą.

au_jpg sp_jpg

Kita informacija