Pagalvė Comfort Original Smartcool 60X50CM

150,00 €
Su mokesčiais Pristatymas iki 5 darbo dienų

Ši pagalvė padeda visiškai atsipalaiduoti, nes ji tiksliai prisitaiko prie galvos, kaklo ir pečių linijos, išlaikydama stangrų pagrindą visą naktį. Pagalvės pagrindinės savybės: spaudimą mažinantis komfortas ir tinkama atrama.

Mėgstantiems jausti tvirtesnį (kietesnį) pagrindą.

Pagalvės užvalkalo struktūra yra patentuota. Užvalkalas sudarytas iš vidutinio kietumo TEMPUR® medžiagos mini pagalvėlių, kurios suteikia papildomą atpalaiduojantį komfortą ir prisitaikančią atramą.

Nesvarbu, miegate ant nugaros, šono, ar ant pilvo, dėl patentuoto paminkštinto užvalkalo, pagalvę lengva formuoti tol, kol atrandate patogiausią poziciją. Miego metu jūs jausite išskirtinį komfortą ir puikią atramą.

Kiekis
  Yra sandėlyje

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Untitled_png

Comfort Original pagalves galima rinktis su naująja SmartCool vėsinančia technologijaTM.

Comfort_original_%C4%AF_apra%C5%A1ym%C4%85_jpg

 • Net 75% labiau jaučiamas vėsumo pojūtis
 • Vėsinantys siūlai įausti į pagalvės užvalkalą suteikia vėsumo jausmą ir padeda sugerti perteklinę šilumą taip suteikiant patogų nakties miegą
 • Vėsinanti medžiaga įausta į užvalkalą nenaudojant jokių chemikalų
 • Jei renkatės pagalvę su SmartCool technologijaTM tuomet galima rinktis ir iš dviejų tipų minkštumų:
 • Soft
 • Medium

 • Skalbiamas ir hypoalerginis užvalkalas

  Šios pagalvės užvalkalas gali būti skalbiamas. Siekiant pašalinti visas dulkių erkutes galima skalbti 60°C temperatūroje, todėl visada galėsite mėgautis gaiviu ir švariu užvalkalu. Visų TEMPUR® pagalvių užvalkalai yra sertifikuoti pagal OEKO-TEX® CLASS 1 standartą, kuris užtikrina, kad gaminant nebuvo naudojami jokie aplinkai ar sveikatai pavojingi chemikalai ar medžiagos.

  4_logo_jpg

Kita informacija