Lovos

Ergomotion

Išmanioji reguliuojama lova ERGO SMART

3 810,00 € −5% 3 619,50 €

Išmani, reguliuojama Ergomotion lova! Sensorius esantis lovos pagrinde pagal vibracija plaučiuose žmogui knarkiant, automatiškai pakelia lovos galvūgalį 15 laipsniu ir nuleidžia

tuomet, kai žmogaus kvėpavimas minimalizuojasi. Naudojant du viengulius čiužinius, tai visiškai netrukdys šalia miegančiam partneriui, jis lovos kilnojimo net negirdės.

Pristatymo terminas - 3d.d iš LT sandėlio. Nesant sandėlyje iki 4 sav. po krepšelio apmokėjimo.
  • −5%
  • −5%
Ergomotion

Išmanioji reguliuojama lova Ergo Expanding

1 794,00 € −5% 1 704,30 €

“Ergo Expanding” – Klasika tapusi Ergomotion lova, kurioje yra visos reikalingiausios funkcijos, kurių norisi turint funkcionalų baldą.

Lova tikrąja to žodžio prasme paverčia miegamąjį į šeimos kambarį, kurį pagal savo poreikius galite transformuoti vos vienu mygtuko paspaudimu. Todėl tai tampa tobula vieta skaitymui, TV žiūrėjimui, darbui, žaidimams bei naršymui po planšetę ar telefoną.

Lovoje esanti vibromasažo funkcija gali būti naudojama pasirenkant intensyvumo lygį bei nustatant vibromasažo veikimo laiką. Taip pat lovoje yra nustatytos pozicijos, kurių dėka vieno mygtuko paspaudimu pakeisite lovos pozicijas.

Pristatymo terminas: 3 d.d. iš LT sandėlio.Nesant sandėlyje iki 4 sav.po krepšelio apmokėjimo
  • −5%
  • −5%

Ergomotion ErgoSportive lova

2 290,00 € −5% 2 175,50 €

ErgoSportive™ reguliuojama lova yra aukščiausios kokybės išmanioji jėgų atkūrimo sistema, kuri sujungia technologijas, dizainą ir aktyvų gyvenimo būdą.

ErgoSportive™ naudoja pažangią išmaniųjų jutiklių technologiją, kad pagerintų miego kokybę ir padėtų pabusti žvalesniam. 

Sekite savo asmeninius miego duomenis ir gaukite pritaikytas jėgų atkūrimo rekomendacijas naudodami ErgoSportive™ aplikaciją. Programėlė fiksuoja miego ir sveikatos metriką bei teikia rekomendacijas, kaip atsigauti.

ErgoSportive™ siūlo ne tik poilsį ir jėgų atkūrimą, bet ir analogų neturintį komfortą mėgstamoms veikloms prieš miegą, pavyzdžiui, televizoriaus žiūrėjimui arba skaitymui.

Pristatymo terminas - 3 d.d iš LT sandėlio. Nesant sandėlyje iki 4 sav. po krepšelio apmokėjimo.

  • −5%
  • −5%