Prekių grąžinimo sąlygos

Prekes galite pasikeisti arba grąžinti ir atgauti už jas sumokėtus pinigus, vadovaujantis žemiau išvardintomis taisyklėmis.

Per 30 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos, prašome informuoti mus el.paštu info@homeliving.lt apie ketinimą grąžinti ar pasikeisti prekę. Tuomet pateiksime grąžinimui reikalingą išsamią informaciją. Arba galite užpildyti grąžinimo iniciavimą (žemiau aprašyta kur puslapyje ją susirasti ir kokią informaciją pateikti).

Grąžinama prekė, stambesnė virš 10 kg, turi būti paimta Pardavėjo per 5 darbo dienas nuo paklausimo užpildymo ar infromavimo.

Grąžinama prekė, smulkesnės nei 10 kg, turi būti išsiųsta pačio Kliento paštu (registruota korespondencija), paštomato ar kurjerių pagalba ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos.

Grąžinimo atveju prekės pristatymo išlaidas iki Pirkėjo ir atgal Pardavėjui dengia Pirkėjas pagal pristatymo kainininką.

Keitimo atveju keičiama prekė išsiunčiama Pirkėjui NEMOKAMAI. 

Prekės bus keičiamos arba grąžinami pinigai, kai prekė pasieks mus, siekiant įsitikinti, kad nebuvo pažeista prekinė išvaizda.

Pirkėjui grąžinant ar keičiant prekes, jos turi atitikti šias sąlygas:

- prekės negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos;

- grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

- prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

- prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Pastaba. Pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;

- grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Pardavėjas įsipareigoja per 5 darbo dienas, nuo keičiamos ar grąžinamos prekės gavimo, informuoti klientą el. paštu arba telefonu, ar gauta prekė atitinka keičiamos / grąžinamos prekės kriterijus.

Pinigų grąžinimas už įsigytą prekę įprastai atliekamas per 10 kalendorinių dienų nuo grąžinamos prekės atitikties įvertinimo ar netinkamos kokybės patvirtinimo dienos, bet ne vėliau kaip per 15 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo į sandėlį ar užsakymo atšaukimo, pavyzdžiui jei apmokėjimas buvo atliktas per trečiąsias šalis ar kurjeriui grynais.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos bei grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“.

Prašome užpildyti prekių grąžinimui prašymą el.parduotuvėje. Įsiregistravus puslapio viršuje per nuorodą PRISIJUNGTI ar el.parduotuvės puslapio apačioje radus meniu MANO UŽSAKYMAI, prisijungus, čia rasite savo užsakymą, o paspaudus ant jo ir pažymėjus reikiamą grąžinti prekę varnele, galėsite pateikti gražinimo prašymą su grąžinimo siuntos numeriu bei paaiškinimu, įvardinant priežastis, ir savo banko sąskaitos numeriu ir banko savininko vardu bei pavarde.

Adresas korespondencijai ir prekių grąžinimui: 

UAB Imantila 

V.A.Graičiūno g.34, LT-02241 Vilnius

tel. +370 699 56444

El.paštas: info@homeliving.lt