Pagalvės

Tempur

Down Luxe pagalvė 70x50 cm

271,00 €

Tobulas komforto ir atramos duetas. Tai didžiausia komforto išraiška, sujungianti geriausią, ką turime iš gamtos- pūkus ir technologiją į vieną prabangią pagalvę.

Viduje esanti TEMPUR® medžiaga sumažina spaudimą, nes tiksliai prisitaiko prie galvos, kaklo ir pečių. TEMPUR® komfortą papildo aukščiausios kokybės pūkai, kurie atitinkančios aukščiausius etikos ir higienos standartus.

Tempur

Pagalvė Comfort Cloud pagalvė 70x50 cm

160,00 €

Pagalvė pagaminta iš ypač minkštos TEMPUR® Extra Soft medžiagos granulių , dar labiau sustiprinančių minkštumo jausmą, tačiau nėra prarandama tinkama atrama. Galva ir kaklas bus itin patogioje bei minkštoje padėtyje, nes pagalvė idealiai prisitaikys prie galvos bei kaklo formos.

Idealiai tinka visoms miegojimo padėtims bei mėgstantiems minkštas pagalves.

Pagalvė Comfort Original Smartcool 60X50CM

150,00 €

Ši pagalvė padeda visiškai atsipalaiduoti, nes ji tiksliai prisitaiko prie galvos, kaklo ir pečių linijos, išlaikydama stangrų pagrindą visą naktį. Pagalvės pagrindinės savybės: spaudimą mažinantis komfortas ir tinkama atrama.

Mėgstantiems jausti tvirtesnį (kietesnį) pagrindą.

Pagalvės užvalkalo struktūra yra patentuota. Užvalkalas sudarytas iš vidutinio kietumo TEMPUR® medžiagos mini pagalvėlių, kurios suteikia papildomą atpalaiduojantį komfortą ir prisitaikančią atramą.

Nesvarbu, miegate ant nugaros, šono, ar ant pilvo, dėl patentuoto paminkštinto užvalkalo, pagalvę lengva formuoti tol, kol atrandate patogiausią poziciją. Miego metu jūs jausite išskirtinį komfortą ir puikią atramą.

100% Šilkinė pagalvė

237,00 €

100% Mulberry šilkas užvalkalas ir 100% šilko užpildas.

Dydis: 50x70cm

Užpildo svoris.: 1100 g.

Vidutinio minkštumo, minkšta

Pagaminta: Danijoje