Sumažinta kaina

Sealy

BALANCE vidutinio kietumo spyruoklinis čiužinys

728,00 € −10% 655,20 €

"Sealy" prekinis ženklas priklauso koncernui- Tempur Sealy International, Inc. Tai yra didžiausias miego gaminių gamintojas pasaulyje. Šiam koncernui priklauso tokie prekiniai ženklai kaip: Tempur, Sealy, Stearns&Foster.

Sealy Balance - tai 26cm, vidutinio kietumo „Posturepedic“ kolekcijos spyruoklinis čiužinys. Pagrindinis dėmesys „Posturepedic“ kolekcijoje yra skiriamas tinkamam stuburo išlyginimui ir teisingam svorio paskirstymui. Spyruokliniai čiužiniai puikiai palaiko visą kūną, suteikia judėjimo lengvumą, stabilumo pojūtį ir išskirtinį komfortą. Rezultatas – kitą dieną pabundate žvalesnis nei bet kada anksčiau.

Pristatymo terminas: Sealy čiužinys yra užsakomoji prekė. Nesant sandėlyje iki 6 sav. nuo krepšelio apmokėjimo datos.

  • −10%
  • −10%
Sealy

CHARM kieto pojūčio spyruoklinis čiužinys

641,00 € −10% 576,90 €

Sealy" prekinis ženklas priklauso koncernui- Tempur Sealy International, Inc. Tai yra didžiausias miego gaminių gamintojas pasaulyje. Šiam koncernui priklauso tokie prekiniai ženklai kaip: Tempur, Sealy, Stearns&Foster.

Sealy Charm- tai 26cm aukščio kieto jausmo čiužinys.Čiužinio viduje integruota Response™ Open Coil technologija - patvari spyruoklių sistema, garantuoja ilgaamžiškumą, puikus kainos ir kokybės santykio pasirinkimas.

Pristatymo terminas: Sealy čiužinys yra užsakomoji prekė. Nesant sandėlyje iki 6 sav. nuo krepšelio apmokėjimo datos.

  • −10%
  • −10%

Ergomotion ErgoSportive lova

2 290,00 € −5% 2 175,50 €

ErgoSportive™ reguliuojama lova yra aukščiausios kokybės išmanioji jėgų atkūrimo sistema, kuri sujungia technologijas, dizainą ir aktyvų gyvenimo būdą.

ErgoSportive™ naudoja pažangią išmaniųjų jutiklių technologiją, kad pagerintų miego kokybę ir padėtų pabusti žvalesniam. 

Sekite savo asmeninius miego duomenis ir gaukite pritaikytas jėgų atkūrimo rekomendacijas naudodami ErgoSportive™ aplikaciją. Programėlė fiksuoja miego ir sveikatos metriką bei teikia rekomendacijas, kaip atsigauti.

ErgoSportive™ siūlo ne tik poilsį ir jėgų atkūrimą, bet ir analogų neturintį komfortą mėgstamoms veikloms prieš miegą, pavyzdžiui, televizoriaus žiūrėjimui arba skaitymui.

Pristatymo terminas - 3 d.d iš LT sandėlio. Nesant sandėlyje iki 4 sav. po krepšelio apmokėjimo.

  • −5%
  • −5%
Ergomotion

Išmanioji reguliuojama lova Ergo Expanding

1 794,00 € −5% 1 704,30 €

“Ergo Expanding” – Klasika tapusi Ergomotion lova, kurioje yra visos reikalingiausios funkcijos, kurių norisi turint funkcionalų baldą.

Lova tikrąja to žodžio prasme paverčia miegamąjį į šeimos kambarį, kurį pagal savo poreikius galite transformuoti vos vienu mygtuko paspaudimu. Todėl tai tampa tobula vieta skaitymui, TV žiūrėjimui, darbui, žaidimams bei naršymui po planšetę ar telefoną.

Lovoje esanti vibromasažo funkcija gali būti naudojama pasirenkant intensyvumo lygį bei nustatant vibromasažo veikimo laiką. Taip pat lovoje yra nustatytos pozicijos, kurių dėka vieno mygtuko paspaudimu pakeisite lovos pozicijas.

Pristatymo terminas: 3 d.d. iš LT sandėlio.Nesant sandėlyje iki 4 sav.po krepšelio apmokėjimo
  • −5%
  • −5%
Ergomotion

Išmanioji reguliuojama lova ERGO SMART

3 810,00 € −5% 3 619,50 €

Išmani, reguliuojama Ergomotion lova! Sensorius esantis lovos pagrinde pagal vibracija plaučiuose žmogui knarkiant, automatiškai pakelia lovos galvūgalį 15 laipsniu ir nuleidžia

tuomet, kai žmogaus kvėpavimas minimalizuojasi. Naudojant du viengulius čiužinius, tai visiškai netrukdys šalia miegančiam partneriui, jis lovos kilnojimo net negirdės.

Pristatymo terminas - 3d.d iš LT sandėlio. Nesant sandėlyje iki 4 sav. po krepšelio apmokėjimo.
  • −5%
  • −5%