Pristatymo kaina baldų ir kitų didesnių stambesnių siuntinių virš 10 kg

Pristatymas vykdomas tik į namus ar biurą su kurjerių tarnyba. Pristatymas Lietuvoje - NEMOKAMAI!* 

Pristatymo kaina smulkių siuntinių, iki 10 kg

Užsakymus nuo 100 EUR pristatysime Lietuvoje NEMOKAMAI*. Iki 100 EUR užsakymai pristatomi pagal šias sąlygas:

3,99 € pristatymas į namus ar biurą su kurjerių tarnyba*;

2,99 € pristatymas į namus ar biurą su registruota korespondencija / siuntiniu visoje Lietuvoje*

2,99 € pristatymas į terminalus / paštomatus **. 

Prekes, esančias mūsų sandėlyje, greitai ir patogiai pristatome visoje Lietuvoje per 2-3 darbo dienas nuo  apmokėjimo gavimo dienos. Prekių, esančių gamintojo sandėlyje, pristatymo terminas yra 5-10 darbo dienų. Jei yra skubu gauti prekę, galite pasitikslinti el.paštu ar telefonu.

Keičiant prekę, išsiunčiame klientui registruotu paštu nemokamai, tik Pirkėjas mums grąžina prekę savo lėšomis.

INFORMUOJAME, KAD PREKIŲ KEITIMAI LIETUVOJE IŠSIUNČIAMI NEMOKAMAI! 

* Į Neringos kraštą užsakymai pristatomi tik registruotu paštu.

** Paštomato adresą prašome nurodyti užsakymo metu prekių krepšelyje komentaro skiltyje arba siunčiame į artimiausią paštomatą Jūsų adresui pasirinktinai. OMNIVA paštomatų adresų sąrašas / DPD siuntų taškai ir terminalai.

Jei prekę Jums pristato paštas ir tuo metu Jūsų nėra namuose - pašto dėžutėje paliekamas pranešimas, kad Jums skirtą siuntą galėsite atsiimti artimiausiame pašte. Jei prekę pristato kurjeris ir nieko neranda namuose, taip pat palieka pranešimą ir atvyksta kitą dieną, tačiau Jūs turite pranešime nurodytu telefonu suderinti Jums tinkamą pristatymo laiką, jei jo nurodytas kito atvykimo laiko tarpas netinka Jums. 

Jei per  terminą,  nurodytą  atitinkamos prekės aprašyme, negavote savo užsakymo, susisiekite su mumis, kad galėtume patikslinti vėlavimo priežastį.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE 

Taip pat pristatome prekes Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Norvegijoje, Islandijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje ir į kitas Europos bei pasaulio šalis. Jums belieka užsiregistruoti ir susidėti prekes į krepšelį, tuomet bus pateikti tikslūs pristatymo įkainiai Jūsų užsakymui pagal konkrečią valstybę ar miestą. Neradus savo norimos valstybės, prašome parašyti mums ir įkelsime.

Užsakymų iki 2 kg pristatymas tarptautiniu paštu į ES šalis kainuoja tik 4.99 €, o į ne ES šalis (pvz. Didžiąją  Britaniją, Norvegiją, Šveicariją, Islandiją, JAV ir pan.) kainuoja tik 9.99 €. Į ES šalis Jums prekes pristatys per 7-14 kalendorinių dienų, į kitas šalis per 14-21 kalendorinę dieną.

Užsakymų virš 2 kg pristatymas vykdomas kurjerių tarnybų pagalba visame pasaulyje. Kaina yra nustatoma pagal svorį ir tūrį ir pateikiama kiekvienu atskiru atveju Prekių krepšelyje.